Tabliczki znamionowe

na urządzenia P.POŻ

Każde z urządzeń P-POŻ (w szczególności drzwi, zasłony, bramy czy okna) wymagające certyfikacji musi posiadać tabliczkę znamionową zawierającą podstawowe informacje o tym elemencie, w szczególności aprobacie technicznej, klasie bezpieczeństwa (odporności). Jeśli dane urządzenie nie posiada takiej tabliczki informacyjnej, nie zostanie odebrane przez organy nadzorujące

Wykonanie tabliczki ze stali nierdzewnej kwasoodpornej jest gwarancją jej długiej żywotności. Stal nierdzewna k.o. jest odporna na działanie wielu czynników przez co wykonane z niej ta­bli­czki znamionowe są wyjątkowo trwałe. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w takich miejscach, gdzie panują trudne warunki a konieczność odczytu treści tabliczki jest niezbędna.

W odróżnieniu od wykonania "laserem" nasza grafika jest dowolna i głęboka, co nie jest bez znaczenia w przypadku konieczności odczytu np. w ciężkich warunkach kopalni. Zdarza się często, że producenci wyrobów mających funkcjonować wiele lat umieszczają na nich tabliczki znamionowe, które są "nie do odczytania" już po roku czy dwóch, tabliczki, które na wskutek otarcia czy zadrapania zostają pozbawione swojej treści, a przecież każdemu liczącemu się producentowi powinno zależeć na identyfikowaniu wyrobu z jego Firmą.

Nasze tabliczki znamionowe są odporne na działanie wysokich temperatur, w przypadku stali kwaso-odpornej nawet do 1400 °C.

Więcej szczegółowych informacji mogą Państwo uzyskać na naszej stronie poświęconej

Tabliczkom Znamionowym na urządzenia P-POŻ

Tabliczka znamionowa - Skale i przymiary1
Tabliczka znamionowa - Skale i przymiary2
Tabliczka znamionowa - Skale i przymiary3
Tabliczka znamionowa - Skale i przymiary4
Tabliczka znamionowa - Skale i przymiary5
Tabliczka znamionowa - Skale i przymiary6
Tabliczka znamionowa - Skale i przymiary7
Tabliczka znamionowa - Skale i przymiary8
Tabliczka znamionowa - Skale i przymiary9
tabliczki znamionowe tabliczki znamionowe stalowe, tabliczka znamionowa p-poż, tabliczki znamionowe mosiężne, tabliczki znamionowe anodowane, tabliczki znamionowe sublimacyjne, tabliczki znamionowe z brązu, tabliczki znamionowe aluminiowe, tabliczki znamionowe miedziane, tabliczki znamionowe kwasoodporne, tabliczki znamionowe kwasoodporne, tabliczki znamionowe ze stali nierdzewnej, tabliczki znamionowe nierdzewne tabliczki znamionowe ze stali nierdzewnej, tabliczka znamionowa stalowa, tabliczka znamionowa p-poż, tabliczka znamionowa mosiężna, tabliczka znamionowa anodowana, tabliczka znamionowa sublimacyjna, tabliczka znamionowa z brązu, tabliczka znamionowa aluminiowa, tabliczka znamionowa miedziana, tabliczka znamionowa kwasoodporne, tabliczka znamionowa ze stali nierdzewnej, tabliczki firmowe, tabliczki homologacyjne, tabliczki inwentaryzacyjne, tabliczki inwentarzowe, szyldy, skale, liniały, schematy, panele sterownicze, panele czołowe maszyn, wywieszki, etykiety, certyfikaty, identyfikatory produkcja tablice informacyjne